Nahý sex swingers club praha

nahý sex swingers club praha

A jiné zase vzrušuje, když se mohou předvádět před cizími," komentuje barman jeden obzvláště divoký pár, který se vášnivě mazlí na sedačce, zatímco je ostatní zvědavě pozorují. Asi čtyřicetiletá žena je už téměř nahá. Její manžel, to je ten pán u vedlejšího stolu. Prostě sem chodí lidé od osmnácti let výš. Jsou tady nadržené dvacítky i zcela nesourodé páry, třeba sedmdesátiletý pán s třicetiletou manželkou. Také není pravda, že by sem jezdili jen zoufalci, kteří si jinde neškrtnou.

Jsou tu i velmi atraktivní lidé," popisuje barman. Řečeno chlapskou mluvou, má recht. Některé swingerky jsou k nakousnutí. Tancují tu i takové, které mohou mít na každém prstu deset mužů. Když mají v ložnici hubenou bezprsatou ženu, sáhnou po prdelce a větších prsou. Co naplat - holt, co je pevné, to je pevné. A co tvrdé, to tvrdé jak železo. Na každém je něco hezkého. A navíc, základním pravidlem na každé swingers party je, že vše je dobrovolné. Nikdo nesmí nikoho k ničemu nutit.

Nikdo nemá povinnost se účastnit. A hlavně - ne znamená ne! Takže, když pošesté už opravdu nechcete, nikdo s tím nic nenadělá," vyvrací provozovatel Lilie věčný mýtus o tom, že když jste účastníky swingers party, musíte jít s každým, kdo si řekne. A udělat mu cokoliv, na co právě dostane chuť. Ve skutečnosti se swingeři vždy musí dohodnout.

Nejlépe i páry mezi sebou. Jsou totiž takové, které provozují jen tzv. Další páry jsou domluvené, že sice budou střídat partnery, ale vždy jen ve stejné místnosti, aby na sebe viděly. Jiní lidé mají zase pravidlo, že si mohou dělat, co se jim zlíbí. A s kým se jim zlíbí. Avšak zase se nesmějí s nikým líbat. To už by byla nevěra!

Láska ve vířivce Když se party opravdu rozjede, panuje největší horko v podkroví klubu. Ve vířivé vaně se nějaký muž vášnivě objímá s dvojicí žen. V sousední místnosti se milují tři páry, na které se dívá dalších osm zvědavých očí. Co se děje za zamčenými dveřmi pokoje číslo 5, to se dá odhadovat jen podle zvuků.

A hned vedle je k dřevěnému kříži připoután mladík, kterého dvojice dívek z legrace bičuje slabounkým bičíkem. Jeden z pokojů je totiž upraven ve stylu sado-maso. Z temné zdi s imitací cihel vystupuje hned několik pomůcek pro milovníky jemného násilí.

Ke kříži se přivazují otroci, se kterými si pak pánové či dominy dělají, co chtějí. Je tu i pranýř a mohutné královské křeslo, ze kterého se dají otroci skvěle trápit na dálku.

Samozřejmě pokud mají všichni zúčastnění chuť Někdo má chuť rozdat si to přímo na schodech, takže je ostatní musejí překračovat. Samozřejmě tu jsou lidé, kterým dělá dobře dívat se na souložící těla. Když to nikomu nevadí, tak ať se dívají. Většina pokojů je otevřených a každý je srozumněný s tím, že do nich může kdykoliv kdokoliv vstoupit. Ale jsou tu i dva pokoje - pětka a šestka - které jdou zamknout.

Využívají je většinou dva páry, které si chtějí navzájem prohodit partnery. A nebo páry, ve kterých jsou bisexuální muži a chtějí se věnovat i sami sobě, což by se ostatním nemuselo líbit.

Opět záleží na domluvě těch, kteří se spolu milují. Každopádně na každém pokoji je prezervativů dostatek. Swingeři mají k dispozici i erární ručníky, protože u každého pokoje je sprcha. Ale většinou si vozí vlastní ručníky. Ale ne vždy je potřebuje. Jednou jsem se o to snažil. Akorát na mě křikli: Co sem lezeš s prostěradlem, kazišuku.

Když byla party v plném proudu, střídali se u ní muži jako na běžícím pásu. Teď sedí na baru a odpočívá. Má téměř dokonalé tvary, ale když to zmíníte, jen mávne rukou.

Pro mě s partnerem je swingování o otevřenosti. Lidé tu nemají co skrývat a naopak si ze sebe ještě umí dělat legraci. A navíc, i s malým kašpárkem se dá přece dělat velké divadlo," vytahuje potutelně na světlo oblíbené klišé. Podle ní je swingers party dobrá i k tomu, aby se člověk něčemu přiučil.

Já jsem hned hotový a ty vydržíš tolik. Jak to děláš, člověče," vypráví ženská hvězda večera. Její přítel Petr je jediný, kdo je ochotný prozradit alespoň křestní jméno. Spíš mi dělá dobře, že je o ní takový zájem. Že ke mě chodí chlapi a říkají: Ta tvoje, to je kus.

A umí to v posteli. Víte, když to člověk bere takhle, je swingers party skvělým prostředkem k odbourání nevěry. Víme o sobě, co děláme. Realizujeme se na party, takže nemáme tendence potají chodit někam do hotelu.

Jen swingeři s největší výdrží zvládnou ještě pár desítek minut dovádět na postelích. Pak si dají sprchu a vyrazí domů. A do tmy zmizí zadní světla aut těch, kteří se vracejí zpátky do konformního života Některé jsou oficiální, třeba v Praze na Zličíně, v Brně apod. Jiné party jsou utajené, v soukromých bytech, na privátních chalupách apod. Tolik možností jako v zahraničí však česká swingers scéna nemá. Například v Německu jsou obří kluby, v nichž se běžně sejde například sexuchtivých lidí najednou.

K dispozici mají sado-masochistické salóny, velké bazény, vířivé vany apod. V Německu se podle něj také lidé za účast na podobných hrátkách nestydí. Naše společnost na to prostě ještě není vyzrálá. A těžko by zkousla, že se takhle baví třeba veleúspěšný právník nebo podnikatel, protože i takoví lidé k nám jezdí.

Když je party, parkují před klubem všechny možné typy aut - od škodovek po nablýskané mercedesy. Swingeři jsou prostě lidé ze všech sociálních vrstev.

Ovšem na party to nikdo nedává najevo. Neexistuje, že by se tu někdo bavil o práci a hodnotil finanční poměry druhého.

Koneckonců, při sexu vypadáme všichni stejně," směje se barman z Partyklubu Lilie. Naprostá diskrétnost je i důvodem toho, proč se během hromadného milování nepořizují žádné fotografie ani videozáznamy.

Tak ať si to dělají za zavřenými dveřmi. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány,přepisovány nebo redistribuovány. Registrovat se Přihlásit se.

Svátek slaví Květa , zítra Alois. Nahá těla na jedné hromadě. Zpět na Exluzívní reportáž z klubu, ve kterém se pořádají divoké sexuální orgie - skupinový sex na swingers party v klubu Lilie.

Máte k článku podnět nebo připomínku? Jdi na hlavní stránku Blesk. Novou ženu má i jeho…. Proč to děláš, nic jsem ti neudělala: Duka zkritizoval sílící komunisty a řešil vládu…. Zlatou hokejku ozdobily partnerky: Lidé zuří kvůli kuchařce: Mnohdy nemáme ani na ty tn. Podívejte se, jak tam bude! Zemana v Ústeckém kraji vítaly i rudé trenýrky. Půvabné dámy po boku hokejových rytířů, tentokrát ve společenské zb Průměrná sazba hypoték v květnu zůstala na 2,51 procenta e Nacher, Hřib nebo Svoboda: Pozor na smrtícího komára.

Na jižní Moravu ho přiváží kamiony denik. Měli byste využít toho, že dokážete docela snadno navázat kontakt, s kýmkoliv se dnes setkáte. Aura Venuše příjemně působí na zvýšení vaší přitažlivosti pro osoby opačného pohlaví, což vás ovšem může uvést do rozpaků.

Budete se možná trochu červenat. Konstelace Uranu s Marsem vás důrazně varuje před neuváženým hodnocením konání jiných lidí. Vyvoláte tím napětí, které vás bude stát nejen pár bezesných nocí, ale možná i ztrátu důležité osoby, co to s vámi myslí dobře. Dvakrát měřte a jednou řežte. Naopak u baru se svítilo jako doma v kuchyni.

Snad nejhůř se osvětlení spolu s barvami podepsalo na vířivce. Ta v zastrčeném tmavém koutě působila dojmem kalné vody. Nechtěli jsme to zkoušet a nebyli jsme sami, kvalitu vody komentovali i návštěvníci u baru.

Takže to možná nebylo jen osvětlením. Předsíň, strategicky umístěná mezi hlavními prostory pro sex, umožňuje singlům mít neustálý dohled nad těmito prostory. Proto tu nebylo nikdy prázdno. Televize na stěně nabízela pornografické scény. Bar je kuřácký a vzhledem k tomu, že je malý a kouřili téměř všichni, byl trochu zahulený. Televize na zdi přenášela sport. Srovnání s Lisabonem — tam neměli žádný bar, jen automat na nápoje, což je škoda, je to skvělé místo pro komunikaci. Když jsme přišli, odcházely dva páry.

Celkem jsme v Lublaňské napočítali včetně nás 2 páry, 3 single ženy a asi 12 mužů. Většina návštěvníků se znala a bylo jasné, že jsou tu často a spokojeni. Ano, to bylo to, proč jsme z klubu neodešli a zůstali až do konce — doslova rodinná atmosféra. Zároveň ale musíme dodat, že tu vytvářel a udržoval barman. Ani na vteřinu neztratil úsměv a ochotu a v jednom kuse se všemi navzájem komunikoval aniž by obtěžoval.

Ano, ve vířivce byl téměř vždy nějaký single muž stejně jako v Lisabonu , ale nám se do ní ani nechtělo, tak to bylo jedno. Jen někteří komunikovali se třemi single ženami, na kterých bylo znát, že chodí častěji. A možná i bodovali…. Vzhledově a to berte maximálně subjektivně pro nás byla zajímavá jedna z dam a možná polovina mužů.

Nikdo nás ani v nejmenším neobtěžoval, jen když jsme šli například do sauny, se za dvě minuty objevil nějaký singl vedle nás, ale nic si nedovolil. A vlastně ani nemukl. Samotné ženy mají vstup zdarma , páry platí Kč v některé dny také zdarma , vstupné pro muže je Kč.

Ten klub má na víc. Skvělá lokalita v centru města, prostory nejsou špatné a obsluha byla fantastická. Chtělo by to skutečně rekonstrukci a pohrát si s celkovým konceptem.

A upřímně, ve srovnání s jinými saunami nepůsobí ani nijak extra vábně. Je tu krásně rodinná pohoda někdy možná až moc — diskuze návštěvníků o kvalitě vody ve vířivce by obsluhu měla motivovat, ne pobavit. Pokud je záměr majitelů mít to tak, jak mají, je to asi v pořádku. Jen se nesmí divit, když pak někdo píše podobné recenze jako my. Jestli sní o swingers sauně na úrovni, bez změn to nepůjde. Kvalita prostředí opravdu neodpovídá konkurenčním podnikům.

Článkem jsme Club Lublaňská nechtěli ani trochu poškodit nebo dehonestovat. Jen se snažíme vždy popsat, jak kluby vypadají a fungují a bylo by nefér k ostatním srovnávat místní prostředí například s téměř geniálně vyladěným prostředím Fantasy.

Lublaňská je taková, jaká je a svou funkci plní. Klub má příjemnou atmosféru, prostředí je trochu improvizované — v tom by se ale částečně dalo přirovnat i k Libertinage , kterou tolik chválíme ta má ale jasný a výrazný koncept. Lublaňská asi není nejvhodnější klub pro swingers páry , jeví se spíš jako ideální prostředí pro single muže i ženy. Jít sem v páru a hledat pár je sázka do loterie, párům spíš doporučujeme domluvit se s jiným párem a jít společně. Na druhou stranu, když se domluví víc párů, můžou si pronajmout některou z privátních saun a mít luxusnější prostředí jen pro sebe.

A nebo můžete tento podnik brát jako levnou saunu v centru, kde si můžete posedět, popít a případně si užít sex. Tak to asi vidíme my a s takovým přístupem se sem rádi vrátíme. Máme snad v Praze jinou podobnou možnost? Není nad vlastní zkušenost. My jsme naznačili, co vás čeká. Nejlepší, co můžete udělat, je jít to zažít. Ještě poznámka k tomu srovnání s lisabonskou saunou — Portugalsko je chudší země než Česko. Když to jde tam, proč by podobně kvalitní swingers sauna nemohla být i v Praze?

Jak jsme psali na začátku — Prahu máme splněnou. Rádi bychom tu navštívili další swingers kluby, sauny atd. Různého stylu, různé úrovně, pro různé typy lidí.

.

Read More

Sex za penize čeští amatéři

sex za penize čeští amatéři

Follada follando cachondas pareja amateur xexo videos tias cachondas maduras mangas hentai kourtney kane videos xxx follar en hd tias calientes gratis castin porno bi lesbianas maduras videos de hombres desnudos porno en hd porn travestis porno gratis brutal xxx maduras follando videos porno guey sexoporno vídeos porno videos porno casting sexo gratis madura sexo oral porno alexi texas porno abuelas coños peludos gratis porn bdsm amateur porno xxx brasileñas tetonas videos hd cachondas blacksonblondes peluda follando jovenes porno duro sexo grtis xxx solo porno masturbacion femenina videos porno gratis ver videos de maduras con gorditas maduras mamadas gratis lesbianas películas pornográficas gratis abuelas x videos jovenes calientes cumlouder vidios por el amor porno madre e hija porno alexis texas porn video mamada trio con tetas super tetonas sex duro porno cachas videos chicos guapos desnudos eyaculacion femenina videos zorras calientes embarazadas porno travestis alanah rae japonesas xxx sexo culos gigantes videos porno gratis bbw videos teens chicas rubias 19 gratis lesbianas comiendo coño quiero ver videos morenas xxx trans peliculas gratis videos maduras rusas porno xxx publico porno lesbianas follando viejos follando trio porno rubias 19 xxx peludas tarzan xxx pollas negras porno de lucía super grandes ver gratis sexso gratis peliculas x chicas haciendo pajas de gordas follando videos porno cocina porno maduras follando porno fetiche pies viejas maduras porni gratis maduras gratis tetonas porno vídeos pornos de sexo duro videos hombres negros penes casting porno mamadas porno porno años 70 video porno maduritas tetonas ver porno hd vídeos porno coños eyaculando folladoras peliculas x gratis negras embarazadas xxx videos xxx sexo porn amateur porno x peliculas porno chicas porno xl porno español parejas porno lesbico gratis dora la cocina secretarias milf amateur sexo xxx sasha grey videos sexo gratis sado videos gratis lesvianas gratis maduras gordas videos viejas maduras.

con polla larga como chupar un coño porno gratis porno español gratis de tetas vidios porno de porno de porno porno de putas cachondas casting porno español porno voyeur playa brutal español pelis xxx porno. cumlouder xxx español gratis xxx negros videos pporno follando jovenes follando lesbianas mujeres eyaculando milf follando follando en español videos español videos porno de travestis gratis follar mamadas porno sexi porno xxx solo porno para mujeres maduras videos de gorditas hombres follando chicos masturbandose vieja tetona peliculas porno travestis follando muy xorras ver vídeos pornos gratis amateur xxx rubias peludas chinos follando pov videos orgias videos mujeres follando coñitos calientes sexo masajes eróticos videos porno real videos de travestis ferrol gorditas xxx videos porno con doble penetracion paris porn porno de videos españoles penes gigantes videos folladas webcam porn videos porno porno porno de maduras videos porto gratis videos porno pov hd porno porno masage porno vaginas peludas videos negras mamando penes de lesvianas gratis vudeos xxx castellano gratis en la ducha bdsm vidios pornos lesbianas xx tetonas videos ponor gratis maduras peludas sasha grey follando amigas lesbianas follando actrices porno gordas gratis mujeres maduras coños peludos ver porno con peliculas porno trio con polla jesse jane anal manga follar chicas con tetas sexo amateur x en español hd gratis rubias 19 sexo videos gratis pelicula porno madre y gordas lesvianas videos porno bixesual videos gratis massage rooms 18 orgias lesbicas porno de virgenes porno amas de maduritas x super tetonas tori black videos de casa porno gratis xxx follando tetas perfectas chicas haciendo pajas de solteras porno hd ver videos lesvianas gratis de españolas follando duro corrida anal gratis en ponferrada vídeos de porno chica corriendose follando por no comics porno lesbico maduras follando con monjas calientes porno castellano gratis abuelas xx videos porno jovenes las tetas naturales video gratis es.

con negros follando gratis películas porno para mujeres muy porno videos de maduras teen anal español negros videos demaduras videos porno gratis orgia lesbianas muy peludos ver porno ver videos porno enfermeras porno amateur videos bondage porno en español porno travesti porno travestis follar arabe chicas espiadas secretarias porno de travestis porno gratis muyzorrras putas gonzo porno español amater porno trio xxx porno latinas culonas maduras nikita bellucci vídeo xxx porno aleman gratis porn videos negras putas maduras gratis porno xxx videos mujeres tetonas videos porno hentay enfermeras lesbianas corriendose lesvianas videos sasha grey porn video porno online putas alexis texas follando videos porno hd videos caseros de actrices porno amateur enanos follando maduras videos pprno español maduras negras despedida soltera ver videos español gratis porno gratis tetas grandes ver vídeos xxx tias gordas y desnudas videos porno web cam porno gratis actrices españolas sexo porno japoneses tetona mujeres corriendose video parejas haciendo pajas con rubias x en la playa maduras ver videos porno en el amor gorditas videos porto gratis videos porno sensuales viejas fallando maduras.

con porno duro ver porno xxx lesbianas españolas videos sexo gratis videos pornos gratis hentaies porno largos gratis abuela follando duro porno madre porno.

..

Read More