Sex s matkou čeští amatéři

sex s matkou čeští amatéři

Páni, takovou děvku jsem ještě neviděl. Jelikož jsem neměl ještě vystříkáno, zase se mi postavil. Přilezl jsem k ní a vzal jí za zápěstí ruky, kterou si mlaskavě olizovala a vytrhl jsem jí prsty z pusy.

Zkroutil jsem jí ruku a nacpal jsem ji její prsty zase do kundy. Vytáhl jsem je a pomalu jsem je zase olízal. Vykroutila se jemně a zastrčila si ji zase mezi nohy, když ji vytáhla, celá byla mokrá od jejího olejíčku.

Otřela mi ruku o tvář a nacpala mi ji pod nos a do pusy. Pak se nahnula a šeptala: Zvedl jsem ji a ohnul přes židli. Plácl jsem jí přes prdel a zasyčel: To tě máma neučila, jak se mluví s učitelem? Tentokrát pravítkem, které jsem sebral ze stolu. Rozervu ti tu kundu.

Druhou nohavici jsem si uvázal kolem pasu. Narval jsem jí dva prsty do kundy a zeptal jsem se: To si zaslouží odměnu a shýbnul jsem se a začal jí lízat poštěváček. Kousl jsem do něj, ale opatrně, přesto poklesla v kolenou. To je ču… pohlavní úd," opravila se.

Čurák oblečený do silonek dřel její kundu a mě chránil od přílišného vzrušení. Taky odváděl její šťávy, které z ní tekly vodopádem. Ještě chvíli a zadřu ji, pomyslel jsem si. Jenže jsem to nevydržel.

Ucítil jsem, jak se mi v koulích semeno dere na povrch. Zase jsem ho vytáhl a tak jak byl, jsem jí ho nacpal do prdele. Kňučela a svíjela se. S análním sexem to zřejmě moc nekoulela. Drásal jsem jí vnitřek prdele a zase stříkal. Semeno se dralo skrz punčocháče a já tak cítil každý svůj výstřik se zvýšenou intenzitou. Gábina se třásla a půlky se jí klepaly. Vytáhl jsem ho ven. Svlékl jsem si z něj punčocháče a uchopil jejich mokrý konec jako řemen.

Začal jsem jí s nimi pleskat přes půlky a přes obličej. Pomalu jsem se uklidňoval. Díval jsem se na její mokrý obličej a musel jsem přiznat: Svalil jsem se do křesílka a ještě jsem se přikryl dekou z postele.

Čurák mě bolel a pálil od punčocháčů. Díval jsem se, jak si otírá obličej do mé košile a leze po čtyřech k Tonymu na gauči.

Díval jsem se, jak mu bere do svých nenasytných úst jeho ocas a pomalu mu ho kouří. Tony začal mručet a pomalu se probíral. Usnul jsem, jako když mě do vody hodí. Když jsem se probudil, chvíli jsem nevěděl, kde jsem.

Ale hlasité vzdychání a vrzání gauče mi to připomnělo velice rychle. Tony ležel na zádech a Gábina mu rozkročená dřepěla nad obličejem. Jednu nohu měla na zemi a divoce mu kouřila povadlého ptáka. Tony měl jednu ruku zvednutou a opřenou o loket. Na jeho ruce vražené v kundě divočila a poskakovala Gábina a rozvrzávala gauč. Zamrkal jsem a pak jsem se vyděsil. Jestli nepřestanou, tak matku probudí, prášek neprášek. Tony mě neslyšel, druhou ruku zaměstnanou mačkáním koziček a Gábina vyváděla jako smyslů zbavená.

Snažil jsem se je utišit. Jenže se to nedalo. Když jsem se otočil, všiml jsem si, že druhé dveře jsou pootevřené. Předtím jsem si jich ani nevšiml. Asi vedly do druhého pokoje. Když jsem se podíval pozorněji, uviděl jsem za nimi nějaký pohyb. Tak jsem se posunul víc do stínu od lampičky a zachumlal jsem se do deky.

Začal jsem uvažovat, nemůže to být nikdo jiný, než matka, Gábina říkala, že bráška je sám doma a domů se vrátily samy. Dělal jsem, že spím a pozoroval, co se bude dít. Když šmíruje, tak nás nevyhodí. To už by dělala vyrvál. Pozorně jsem se díval do škvíry a oči si zvykaly na tmu. V šeru druhé místnosti stála u škvíry matka Gábiny v černé noční košili, ze které jí prosvítalo bílé tělo.

Jednu ruku měla pod vykasanou noční košilí, kterou si honila píču a druhou si mačkala kozu. Sledovala Tonyho s Gábinou a hryzala si ret. Gábina Tonymu postavila čuráka a otočila se, aby si ho vrazila do kundy na stojáka. Začala na něm poskakovat a mačkala si kozičky. Vstal jsem a postavil jsem se za ní. Díval jsem se, jak do ní vjíždí Tonyho utahovák, a honil jsem si ocas, aby se mi zase postavil. Po očku jsem se díval na druhé dveře.

Trochu víc se pootevřely. Uchopil jsem Gábinu za ramena a stlačil jsem ji dolů, aby na mě vystrčila prdelku. Půlky prdele jsem natočil směrem ke dveřím, abych poskytl pozorovatelce náležitou podívanou. Začal jsem masírovat zezadu kundu a rozmazával její šťávy na anální díře. Pomalu jsem přikročil a začal pomalu zasouvat svůj ocas do prdele. Gábina začala vzdychat, jak můj čurák zvyšoval tlak i v její kundě a já jsem do rytmu začal přirážet.

Když se zvedala, aby si povysunula jeden čurák z kundy, narážela se na můj v prdeli. Pootočil jsem hlavu a zadíval se nepokrytě do škvíry.

Fascinovaně se dívala na zadek své dcery, jak je nabodávána na dva čuráky a vůbec si nevšimla, že se dívám, jak při tom divoce onanuje svojí píču. Když zachytila můj pohled, celá ztuhla. Pootevřel jsem rty a olízl si je. Mimoděk udělala to samé.

Najednou sebou škubla a zmizela. Vytáhl jsem svůj ocas z Gábiny prdele, na což zareagovala nespokojeným zakňouráním a šel jsem se podívat, kam zmizela. Dveře skutečně vedly do druhého pokoje. Potichu jsem prošel a uviděl ji. Stála ve stínu a zírala na mě. Jestli chceš vidět znásilnění, tak se koukej" přešel jsem do drsného tykání. Strhl jsem jí k sobě a roztrhnul jí košilku od shora až dolů. Zalapal jsem po dechu.

Mezi nohama měla zastrčenou čabajskou klobásu, která ji koukala z kundy. Šmíráku" ječela a rvala se se mnou. Neodpověděl jsem, jenom jsem se sklonil a políbil jí drsně na ústa. Chvíli se ještě zmítala, ale pak zmlkla a přisála se na mě. Vedle ustalo hekání a já jsem se po očku díval ke dveřím. Udivený pohled Gábiny, která nakukovala škvírou, mě trochu zaskočil, myslel jsem, že o ní ví, že to je nějakým způsobem domluveno.

Tonda nekompromisně stáhl Gábinu k sobě a za chvíli se zase ozývalo hekání. Začal jsem jí při líbání hladit velká prsa, měla je tvrdá jako kámen. Zmáčkl jsem jí vystouplé ohromné bradavky. Dávej pozor, ještě kojím, bolí to. S tím jsem neměl zkušenosti. Rychle jsem jí přestal mačkat kozy a přesunul svou pozornost na klobásu, která ji koukala z píči. Uchopil jsem ji a jemně s ní začal pohybovat. Začala se hýbat do rytmu a já ji vytáhl.

Zatlačil jsem ji ke stolu, který stál uprostřed místnosti a posadil ji na ně tak aby nohy směřovala ke kraji a roztáhl jsem jí stehna. Zabořil jsem svůj obličej do její kundy, chlupaté jako černá ovce.

Cucal jsem a kousal. Sál a olizoval jsem jí stehna. Nebylo to vzdychání, spíš něco jako hrdelní vrčení. Olízal jsem jí anál a přitiskl k němu našpulené rty. Jazykem jsem jí ho pootevřel a plivl jsem jí plnou pusu slin do řitní díry. Když jsem jí takhle promazal, hmátl jsem po klobásce. Lízal jsem ji kundu a při tom přiložil klobásu koncem k prdeli.

Byla celá kluzká a vklouzla tam snadno. Nechal jsem jí jen tak na krajíčku a trochu jsem s ní jezdil sem a tam. Chtěla protestovat, ale nebylo jí to nic platné. To ji vytrhlo z rozkoše a vypadla z rytmu. Vedle z pokoje se ozývalo vzdychání a výkřiky Gábiny. Tonda měl slabý začátky, ale pak to stálo za to.

Dokázal udělat tak tři čísla za noc, ale mrdal vždycky mnohem déle než já. Mě zase nedělaly problémy častý soulože. Hned mi stál a zase stříkal. Teď jsem se věnoval Helenině chlupaté píče a prdeli.

Poslouchal jsem, jak se vedle páří její dcera, divoce mrdána nadrženým kámošem. Začal jsem si v podřepu masírovat žalud a připravoval se na šukání. Helena slastně mručela, když jsem přestal tlačit klobásu do prdelky, kterou asi ještě nepoužila, protože byla úzká jako panenská kunda a věnoval se lízání a cucání poštěváka.

Když jsem ho tam měl až po koule, zjistil jsem, že ani zdaleka nedosáhnu na dno. To mě dožralo a hmátl jsem zase pro klobásu. Nacpal jsem jí kus do její úzký prdele až začala sténat. Najednou jsem měl čuráka akorát! Začal jsem přirážet a rukou jsem pomáhal klobásce vnikat hloub. Jelikož jsem měl svůj dnešní vrchol za sebou, šukal jsem jako mimochodem a přitom jsem si mámu Gábiny náležitě prohlížel.

Vypadala docela zachovale, v obličeji měla jen pár vrásek kolem očí a její tělo bylo měkké, ale pevné. Zadek měla jako kobyla, ale k ní patřil. Kundu chlupatou jako kozácká čepice, cecky ohromný, temně hnědý bradavky trčely do stran s kolíky jako špunty od kopaček. Měla je celý rudý a jemně protkané modrýma žilkama. Tvrdý, jak byly nalitý mateřským mlékem a prudce sebou komíhaly, jak jsem přirážel.

Najednou jsem si všiml, že jí začíná z bradavek vytékat průsvitná, mléčně zakalená tekutina. Stékala ji po kapičkách po kozách a tvořila jí na kůži jemné cestičky. Helena sténala a její hrdelní vrčení se ozývalo téměř bolestivě. Uchopila se za ňadra, aby se ji při mrdání tolik neházely a upřela na mě prosebný pohled. Zvolnil jsem přirážení a jenom jsem tak klouzal na kraji kundy.

Naklonil jsem se, abych dosáhl ústy k bradavkám a olízl jsem opatrně pár kapek. Chutnalo to divně ale ne zle. Jako teplá, bílá lepící pasta. Cítil jsem škrob a něco, co vzdáleně připomínalo mléko hodně naředěné vodou. Nebylo to zase tak nepříjemný a Helenu to vzrušovalo, viděl jsem, jak slastně přivírá oči a mačká si jemně prsa, aby vyteklo zase pár kapek. Uchopil jsem jednu bradavku mezi rty a začal jemně sát. Na jazyk mi začala tryskat teplá tekutina a já ji začal polykat.

Jemný pramínek mléka mi stékal do krku a Helena mrouskala jako kočka. Najednou si stiskla obě prsa, jak jí přišel orgasmus. Přitom mě ústa zaplavila spousta mateřského mléka. Druhý cecek mě skropil vlasy a všude bylo cítit mléko a pot. Jako odvetu jsem jí zarazil čuráka do píči, co jsem mohl nejhloub a začal stříkat. Poznala to a mačkala si kozy, že z nich stříkalo jako z fontány. Padl jsem na ni, na mokrý tělo od mléka, mezi kozy, z kterých teklo.

Helena mě ze sebe drsně setřásla a přitlačila mě k zemi. Otočila se a dřepla si nad můj obličej. Přimáčkla se svou píčou mokrou od kundích šťáv a plnou semene na můj obličej a začala rejdit, až mi celý obličej zamatlala mrdkou. Dráždila si svůj naběhlý poštěvák o můj nos a strniště co mi vyráželo na bradě. Nachýlila se a vcucla můj zvadlý ohon do pusy tak prudce, že jsem zařval do její kundy. Asi se jí to líbilo, protože začala cucat tak, že jsem se svíjel.

Bylo to přesně na hranici mezi příjemným a bolestivým. Zvedl jsem ruku a vší silou jsem jí praštil přes prdel.

Skousla mi čuráka a já ji zase vrátil ránu na zadek. Další kousnutí mě už zabolelo tak, že jsem ji svalil na zem a převalil se na ní. Rozkročil jsem se a sedl si na ní. Oči měla úplně rozvášněné bojem a vrčela jako divoká kočka. Chytil jsem jí za její mokrý cecky a stiskl. Vystříklo z ní několik pramínků mléka a Helena zasténala.

Nevím, jestli bolestí nebo rozkoší a bylo mi to jedno. Popadl jsem jí jeden cecek a druhou rukou jsem jí zvedl hlavu za vlasy, až si bradu zabořila mezi kozy.

Namířil jsem její ohromný cecek bradavkou na obličej a zmáčkl. Na tvář jí dopadlo jen několik kapek. Nabral jsem teda do hrsti víc jejího prsu a zmáčkl ho jako balónek. Začalo z ní stříkat a mléko jí teklo po obličeji do pusy a na bradu, zavírala oči, aby se jí do nich nedostalo. Chytila mě za vlasy a stáhla mě se sebe. Lehla si na mě a já cítil, jak mi po těle teče z jejích koz. Zvedla se a teď klečela na mě zase ona. Popadl jsem její kozy do obou rukou a přitáhl si je k puse.

Začal jsem jí na střídačku tahat za cecíky, jako bych dojil krávu. Proudy mléka mě stříkaly do pusy, ale já je nepolykal, crčelo mi to do pusy a Helena jen chrčela rozkoší, prohýbala se jako kočka s každým výstřikem. Když jsem měl v puse už dost, nadzvedl jsem se a přitáhl jsem si její hlavu k polibku. Nic netušící Helena pootevřela ústa a v tu chvíli jsem ji celou dávku stříknul do krku. Začala se kuckat a dusit. Svalila se ze mě a vykašlávala mléko. Zvedl jsem se a odešel jsem se osprchovat.

Smrděl jsem mrdkou, potem a mlékem. Koupelnu jsem našel brzo. Vlezl jsem za závěs a pustil na sebe horkou sprchu. Zavřel jsem oči a hlavou mě probíhal dnešní večer, nebo spíš noc. Teprve teď mě docházelo, jaká perverzní vášeň nás všechny zajala. Najednou zašustil závěs a do sprchy ke mě vlezla Helena. Vzala do ruky mýdlo a pomalu si namydlila ruce, pak se začala omývat, dívala se mi přitom do očí a pomalu si smývala cestičky mléka.

Chce abych si sundal kalhoty a honí mi péro, měl jsem z ní celý život respekt a byl jsem trochu v šoku, nějak jsem ji poslechl a nechal si honit péro. Když mi ho začala kouřit, nějak jsem pochopil že už není cesty zpátky a tak jsem to chtěl dokončit.

Nijak se mi to nelíbilo, je to tlustá a hnusná píča, ale péro mi už stálo tak jsem si alespoň sáhl na její kozy. Horší část začala, když na mě vlezla a začala mě ojíždět, pohled na její obří hnusnou prdel byl nechutnej. To vše je pořád ještě nic oproti tomu, když se moje mladá vrátila domů pro vstupní čipovku do práce a nachytala nás v koupelně. Myslel jsem že mě zabije, nadávala mi, mlátila mě a házela po nás věci.. Když podvádět, tak raději s nějakou mladou buchtičkou, už nikdy s hnusnou tlustou matkou své mladé!

Free porno dlouhá videa zdarma. Nabízíme to nejlepší amatérské porno z Českého a Slovenského internetu pro tvé potěšení zcela zdarma! Videa opravdu nejsou uloženy na tomto serveru, jsou poskytovány z třetí strany a neneseme žádnou zodpovědnost za obsah na této stránce.

..

EROTIKA BABIČKY HLUBOKÉ HRDLO

FREEVIDEO EROTIKA ZÁKULISÍ SEZNAMKA Začala se hýbat do rytmu a já ji vytáhl. Uchopila se za ňadra, aby se ji při mrdání tolik neházely a upřela na mě prosebný pohled. Posměšně se usmívala a pak si zasunula dva prsty do kundy a začala tam s nimi jezdit. Řval jak pominutý, ale z boudy nevylez. Jednu nohu měla na zemi a divoce mu kouřila povadlého ptáka. Hekala přitom a já litoval, že nemám chlupatou hruď, aby si užila ještě víc. S tím jsem neměl zkušenosti. Svlékací poker a šukání s vlastní matkou. Sex se starou mámou na gauči České porno – Výměna manželek Úžasné amatérky na České orgii. Dceři jsem vyšukal prdel při análním sexu a její matka se ošukala na mé České amatérky a amatéři na erotických fotkách a domácím porno videu zcela zdarma · České amatérky mají rády sex a erotické hry, ale potřebují na to tvrdé ocasy. Česká máma prcá se synem. Český domácí sex. Česká mamina zaučí synáčka Klučina vojede kámošovu prsatou matku. Prachy dělají s .

Sex s matkou čeští amatéři