Nylonky nahe cesky

Jedná se pouze o internetovou soutěže Miss bez vystupování na veřejnosti. Tato dívka měsíce postupuje do semifinále a obdrží poukázku v hodnotě 1 Kč 40 EUR na zboží dle vlastního výběru od hlavního sponzora Timea. Na jeho stránkách si už nyní můžete vybrat svoji výhru , částka se vám odečte z celkové ceny objednávky a doručena bude v oblasti celé Euro zóny zdarma.

Semifinále soutěže Miss Silonky začne 1. Tuto finanční výhru obdrží od našeho sponzora e-shopu Silonka. Cecilia de Rafael a Pierre Mantoux. Vicemiss za druhé místo získává bonus 2 Kč a druhá Vicemiss 1 Kč. Registrace je povolena také nesoutěžícím uživatelům , kteří nemohou sice vkládat své fotografie, ale mohou komentovat fotografie a posílat privátní vzkazy soutěžícím.

Albums List of albums. Nováčci registrovaní za posledních 24 hod. Dívka s největším počtem hlasů celkem hlasů: Nejlépe hodnocené aby byl obrázek zařazen do této kategorie, musí být ohodnocen minimálně 10x. Nejhorší věc, která se dívkám při celé téhle proceduře mohla přihodit, bylo, když se jim těsně před finišem sloupla kůže a vytvořila na nohách nepěkný pruh.

To pak mnohé dámy ze samého zoufalství a vzteku ječely. Aby k takovému nedopatření nedošlo, bylo nezbytné dodržovat následující postup. Jeho nejdůležitější fází byla pečlivá příprava, neboť nohy musely být před nanášením make-upu dokonale hladké a čistě vyholen é.

V noci nebo časně zrána si je proto ženy ještě důkladně obrousily peelingem. Samotný krém či pleťové mléko pak pečlivě a rovnoměrně roztíraly jedním směrem od stehen až po konečky prsů. Pak čekaly, než aplikace zaschne, vytřely čistým hadříkem do sucha a nakonec zaprášily nohy stříbřitým pudrem pro dosažení hedvábného lesku. V době války si však tyhle přípravky či návštěvu kosmetických salonů nemohla každá dívka dovolit, a tak místo nich si barvily nohy čajem.

Kupodivu to fungovalo, jen člověk nesměl zmoknout. Proto když se schylovalo k dešti, mohli jste v té době občas vidět, jak po ulici zděšeně běží holky a hledají, kam by se před ním schovaly. Bylo to těžké, ale co by dámy neudělaly pro krásu? Naštěstí válka netrvalo dlouho a po jejím skončení v roce se nylonové punčochy se opět vrátily na pulty. Tekuté punčochy se ale používají dodnes. Nikoli už kvůli imitaci punčoch, nýbrž pro dojem opálené kůže. Malířky punčoch musely být šikovné a přesné.

..

Nylonky nahe cesky

Říkalo se jim tekuté punčochy a jejich aplikace vyžadovala neobyčejnou zručnost. Himmler je neměl rád a nocování ve stanech jim zatrhl. Nejlépe hodnocené aby byl obrázek zařazen do této kategorie, musí být ohodnocen minimálně 10x. Nikoli už kvůli imitaci punčoch, nýbrž pro dojem freevideo ct grupen sex kůže. Čiperná babi a ještě čipernější pes. Vicemiss za druhé místo získává bonus 2 Kč a druhá Vicemiss 1 Kč. Sindy 4 komentářů 6 hlasů zobrazení.

Nylonky nahe cesky

Naštěstí válka netrvalo dlouho a po jejím skončení v roce se nylonové punčochy se opět vrátily na pulty. Nejlépe hodnocené aby byl obrázek zařazen do této kategorie, musí být ohodnocen minimálně 10x. Říkalo se jim tekuté punčochy a jejich aplikace vyžadovala neobyčejnou zručnost. Tuto finanční výhru obdrží od našeho sponzora e-shopu Silonka. Nikoli už kvůli imitaci punčoch, nýbrž pro dojem opálené kůže. Blahopřejeme Hervare, která se stala naší novou Miss Silonky !!! A právě o tomto je celá tahle soutěž Miss.